Įspūdinga išvyka į Šiaurės Kiprą

Sumaniusios pabėgti nuo lietingos šių metų vasaros, mes, keturios lietuvaitės, pasirinkome Kiprą.

Sakoma, kad šioje saloje yra tik du metų laikai – pavasaris ir vasara. Nors rugpjūtis yra karščiausias mėnuo, surizikavome ir nepasigailėjome. Žinoma, reikėjo šiek tiek laiko priprasti prie mūsų klimatui nebūdingo karščio.

Kipre viešėjome savaitę ir iš anksto buvome suplanavusios dalį laiko skirti kelionėms, dalį – pasyviam poilsiui. Jau Lietuvoje buvome nusižiūrėjusios Kipre gyvenančių lietuvių įkurtą svetainę www.kipriukas.lt, išstudijavę jų siūlomus maršrutus, kitas paslaugas. Palyginusios su vietinių agentūrų siūlomais kelionių maršrutais ir kainomis supratome, kad į mūsų norimą pamatyti Šiaurės Kiprą geriausia vykti su „Kipriuku“ – viena jo kelionė atstojo tris, siūlomas kitų agentūrų.

Žinoma, kelionė buvo įspūdinga – „Kipriuko“ įkūrėjas Rokas jau keletą metų gyvena šioje šalyje, puikiai išmano visas gyvenimo sritis – politiką, ekonomiką, kultūrą, išsamiai atsakė į visus mūsų klausimus.

Žurnalistinis išsilavinimas ir patirtis, skaičiais ir faktais iliustruotas pasakojimas leido susidaryti visapusį Kipro valstybės ir visuomenės gyvenimo vaizdą, ne tik paviršutinišką turistinį. Didžiausią įspūdį paliko, žinoma, padalyta sostinė Nikosija, šv. Hilariono pilis ir miestas-vaiduoklis Famagusta. Teigiamas emocijas sustiprino rūpinimasis keliautojų komfortu – šaltas mineralinis vanduo, kavos pertraukėlės – ir puikios kokybės nuotraukos. Taip pat nepagailėta praktinių patarimų, kaip saloje kuo kokybiškiau praleisti likusias atostogų dienas.

Visiems, ketinantiems pakeliauti po Kiprą, drąsiai rekomenduojame kreiptis į „Kipriuką“ – tikrai nepasigailėsite, pamatysite vertingiausius objektus, išgirsite įdomų pasakojimą, o kelionė bus verta kiekvieno sumokėto euro.

Su geriausiais linkėjimais „Kipriukui“ – Asta, Daiva, Jolanta ir Virginija.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.